Tellimine

Köögimööbli tellimine

Köögimööblit tellides mõelge vähemalt üldjoontes eelnevalt läbi, millist kööki soovite, see on meie kujundajatele suureks abiks ja hoiab kokku nii teie kui meie aega. Soovitame eelnevalt internetis eeltööd teha, kuid pidage meeles – mööbel tuleb täpselt teie maitse järgi.

Hea oleks ka tulevane ruum ära mõõta, ent see ei pea olema mõõdetud millimeetri täpsusega – peale tellimuse vormistamist ja ettemaksu tasumist külastab teid meie kujundaja ja teostab täppismõõtmised. Esialgsete mõõtude põhjal saame teha joonise. Täpsustage, kas soovite integreeritavat või eraldiseisvat tehnikat.

Soovi korral saate teha paberile ise eskiisi – sinna märkige pistikute, veetorude ja ventilatsiooni, lisaks ka akende ja uste asukohad.

Tellimuse vormistamine

Kui esialgsed joonised sobivad, vormistame lepingu. Lepingus kirjeldatakse täpset mööbliprojekti (3D joonis, kasutatavad materjalid ja furnituurid, köögitehnika), määrame tellimuse maksumuse ja mööbli valmimise tähtaja. Peale ettemaksu tasumist tuleb teile koju meie disainer, kes teostab täppismõõtmised, et need plaanile kanda ja tellimus läheb töösse.